اتوکد AutoCADپلان مسکونیپلان و پروژه اتوکد

پلان خانه 3 طبقه یک واحده اتوکد (+نقشه اسکلت فلزی)

جزئیات نقشه خانه 3 طبقه ، 60 متر مربع

در این نقشه خانه 3 طبقه ، هم نقشه های معماری و هم جزئیات سازه ای ارائه داده ایم.

این خانه در 3 سطح و تقریبا 60 متر مربع طراحی شده است.

فایل نقشه های معماری، فاز 1 و فاز 2 پروژه مسکونی 3 طبقه هر طبقه 1 واحد، جمعاً 3 واحد در این پروژه قرار دارد. خروجی پیش فرض این فایل با پسوند dwg می باشد.

فایل این پروژه شامل پلان پارکینگ، پلان همکف، پلان تیپ طبقات، پلان مبلمان، نمای غربی با کد ارتفاعی و خط اندازه و طراحی نما، یک برش طولی همراه با کد ارتفاعی و اندازه گذاری های ضخامت سقف و ارتفاع کف تا سقف، سایت پلان ، پلان بام، پلان همکف، پلان فندانسیون ، نما و پلان ستون گذاری همراه با جزئیات ستون، پلان آکس بندی، پلان تیر ریزی، بزرگ نمایی دیتیل بادبند، بزرگ نمایی جزئیات ستون های وسط کنار و گوشه، بزرگنمایی جزئیات تزریق آرماتور در فندانسیون، بزرگ نمایی جزئیات اتصال بادبند ها، جزئیات اتصال تیر به ستون، بزرگنمایی جزئیات اتصال تیر به تیر، بزرگنمایی جزئیات سقف میباشد.

پلان ها همه دارای اندازه گذاری خارجی و داخلی میباشند به علاوه آکس بندی و ستون گذاری هم در آن ها مشخص شده است. عناصر مختلف این پروژه که شامل مبلمان، دیوار های داخلی، دیوار های خارجی، در و پنجره هاو پله در لایه بندی های مشخص قرار دارند، همچنین در برش و نما، در و پنجره ها، پله و سقف و دیوار های برش خورده هم لایه بندی شده اند.

جزئیات پلان آپارتمان سه طبقه 1 واحده

به بررسی طراحی و نکات ملاحظه شده این پروژه میپردازیم:

همچنین اگر در مورد این مطلب سوالی داشتید در انتهای صفحه در قسمت نظرات بپرسید

در پلان پارکینگ برای واحد ها پارکینگ تامین شده و در طبقه همکف قرار دارد و با کد ارتفاعی کف تمام شده این طبقه نشان میدهد. در پلان ستون گذاری چیدمان ستون ها منظم و در دو راستای افقی و عمودی قرارداده شده اند و از وجود دهانه های بزرگ حتی الامکان جلوگیری شده. در باکس پله تیر نیم طبقه راه پله مدل سازی شده است. دسترسی به طبقات از طریق یک راه پله دو طرفه امکان پذیر میباشد. در پلان تیپ طبقات، هر واحد دارای یک اتاق خواب میباشد. فیلتر و مبحث محرمیت فضاهای خصوصی بدرستی رعایت شده است. در مجموع این پروژه، پروژه ای کامل از نقشه های معماری و نقشه های عمرانی و برای پروژه طراحی فنی ساختمان مناسب است.

نقشه معماری شامل: نقشه های معمولی طبقه ، نقشه سایت ، نقشه مبلمان ، بخش A-A ، ارتفاع شرقی ، نقشه سقف

نقشه های طبقه ابعاد برآورد شده: 8 متر * 8.1 متر

جزئیات پلان خانه 3 طبقه ، از جمله:

  • طرح پی ، طرح ستون ، طرح تیر ، طرح قاب معمول
  • جزئیات ستون ، جزئیات تیر ، جزئیات صفحه پایه ، جزئیات مهاربند ،
  • جزئیات پله
  • و …

فرمت : DWG

دانلود پلان خانه سه طبقه یک واحده اتوکد

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *