اتوکد AutoCADپلان مسکونیپلان و پروژه اتوکد

پلان آپارتمان 5 طبقه 2 واحده با اتوکد (جزئیات کامل)

فایل نقشه های معماری پروژه مسکونی 5 طبقه هر طبقه دو واحد (طبقه اول یک واحد)، جمعاً نه واحد در این پروژه قرار دارد. خروجی پیش فرض این فایل با پسوند dwg می باشد.

فایل این پروژه شامل پلان پارکینگ، پلان طبقه اول، پلان تیپ طبقات، پلان مبلمان، نمای شمالی، نمای جنوبی با کد ارتفاعی و خط اندازه و طراحی نما، دو برش طولی همراه با کد ارتفاعی و اندازه گذاری های ضخامت سقف و ارتفاع کف تا سقف، سایت پلان ، پلان بام میباشد. پلان ها همه دارای اندازه گذاری خارجی و داخلی میباشند به علاوه آکس بندی و ستون گذاری هم در آن ها مشخص شده است. عناصر مختلف این پروژه که شامل مبلمان، دیوار های داخلی، دیوار های خارجی، در و پنجره هاو پله در لایه بندی های مشخص قرار دارند، همچنین در برش و نما، در و پنجره ها، پله و سقف و دیوار های برش خورده هم لایه بندی شده اند.

جزئیات پلان آپارتمان پنج طبقه دو واحده

به بررسی طراحی و نکات ملاحظه شده این پروژه میپردازیم:

در پلان پارکینگ برای چهار واحد پارکینگ تامین شده و در نیم طبقه زیرزمین قرار دارد و با کد ارتفاعی کف تمام شده این طبقه نشان میدهد. در پلان ستون گذاری چیدمان ستون ها منظم و در دو راستای افقی و عمودی قرارداده شده اند و از وجود دهانه های بزرگ حتی الامکان جلوگیری شده. در باکس پله تیر نیم طبقه راه پله مدل سازی شده است. دسترسی به طبقات از طریق اسانسور و یک راه پله دو طرفه امکان پذیر میباشد.

در پلان تیپ طبقات، هر واحد دارای یک اتاق خواب میباشد. فیلتر و مبحث محرمیت فضاهای خصوصی بدرستی رعایت شده است. در یکی از واحد ها، اتاق خواب مستر میباشد.یک پاسیو بزرگ تعبیه شده جهت نورپردازی بهتر و طبیعی فضاها در روز درنظر گرفته شده و همچنین از لحاظ بصری دید به فضای سبز خواهیم داشت که تاثیر مثبت بر انرژی فضا میگذارد. در مجموع این پروژه، پروژه ای کامل از نقشه های معماری میباشد.

ابعاد برآورد شده: 8.5 * 17 متر نقشه طبقه + (7.6 * 8.5 متر) حیاط است که ابعاد کامل آن 8.5 * 25 متر است.

فرمت: DWG

همچنین اگر در مورد این مطلب سوالی داشتید در انتهای صفحه در قسمت نظرات بپرسید

دانلود پلان آپارتمان پنج طبقه دو واحده با اتوکد

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *