اتوکد AutoCADپلان مسکونیپلان و پروژه اتوکد

پلان خانه 100 متری اتوکد (تمام جزئیات نما و…)

نقشه معماری خانه 100 متری برای یک خانواده را آماده کردیم. این پلان معماری دارای تمامی جزئیات برای طراحی خانه 100 متری است که در یک فایل با فرمت DWG اتوکد قابل ویرایش است.

جزئیات شامل کفپوش تیرچه و بلوک ، تیر اصلی ، گره های عمودی و افقی و غیره است …

فایل نقشه های فاز ۱ پروژه مسکونی ویلایی با مساحت ‌114 متر و پروژه در طبقه همکف قرار دارد. خروجی پیش فرض این فایل با پسوند dwg می باشد.

فایل این پروژه شامل پلان طبقه همکف، پلان تیر ریزی همراه با بزرگنمایی جزئیات اتصالات تیر به تیر و تیر به ستون، پلان مشخصات دیوار برشی همراه با بزرگنمایی جزئیات دیوار برشی، نمای شمالی، نمای جنوبی با کد ارتفاعی و خط اندازه، یک برش طولی همراه با کد ارتفاعی و اندازه گذاری های ضخامت سقف و ارتفاع کف تا سقف، سایت پلان، پلان فندانسیون همراه با بزرگنمایی جزئیات فندانسیون میباشد. پلان ها همه دارای اندازه گذاری خارجی و داخلی میباشند به علاوه آکس بندی و ستون گذاری هم در آن ها مشخص شده است. عناصر مختلف این پروژه که شامل مبلمان، دیوار های داخلی، دیوار های خارجی، در و پنجره هاو پله در لایه بندی های مشخص قرار دارند، همچنین در برش و نما، در و پنجره ها، پله و سقف و دیوار های برش خورده هم لایه بندی شده اند.

جزئیات پلان خانه مسکونی صد متری

به بررسی طراحی و نکات ملاحظه شده این پروژه میپردازیم:

  • فضای مور نظر در طبقه همکف طراحی شده و با کد ارتفاعی کف تمام شده این طبقه نشان داده شده است. در پلان ستون گذاری چیدمان ستون ها منظم و در دو راستای افقی و عمودی قرارداده شده اند و از وجود دهانه های بزرگ حتی الامکان جلوگیری شده.
  • در پلان طبقه همکف دو اتاق خواب مجهز به کمد دیواری تعبیه شده که یکی از آنها مستر میباشد. فاصله بین آشپزخانه، سرویس بهداشتی و حمام کم در نظر گرفته شده جهت سهولت در هزینه های لوله کشی و فشار بهتر آب رفت و برگشتی. یک سرویس بهداشتی مرکزی در راهروی ورودی به جهت استفاده اعضای خانواده و مهمان قرار داده شده است. در فضاهای خیس نیز محل قرار گیری کفشور مشخص شده است.

ابعاد: 8.5 * 12 متر و مساحت تخمینی 100 متر مربع است.

فرمت: DWG

همچنین اگر در مورد این مطلب سوالی داشتید در انتهای صفحه در قسمت نظرات بپرسید

دانلود پلان خانه 100 متری اتوکد

 

5/5 - (4 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *