اتوکد AutoCADپلان مسکونیپلان و پروژه اتوکد

پلان آپارتمان 4 طبقه تک خواب در اتوکد (با تمام جزئیات)

نقشه خانه یک خوابه ، 4 طبقه ، 5 * 13 متر (65 متر مربع)

نقشه معماری یک ساختمان 4 طبقه 1 واحده تک خواب را آماده کردیم. تمامی جزئیات معماری این خانه طراحی شده است مثل نقشه تمام طبقات، نقشه مبلمان، نقشه سقف و …

فایل نقشه های معماری پروژه مسکونی 4 طبقه هر طبقه یک واحد ، جمعاً 4 واحد در این پروژه قرار دارد. خروجی پیش فرض این فایل با پسوند dwg می باشد.

فایل این پروژه شامل پلان پارکینگ، پلان طبقه همکف، پلان تیپ طبقات، پلان مبلمان، نمای شمالی، نمای جنوبی با کد ارتفاعی و خط اندازه و طراحی نما، دو برش طولی همراه با کد ارتفاعی و اندازه گذاری های ضخامت سقف و ارتفاع کف تا سقف، سایت پلان ، پلان بام میباشد. پلان ها همه دارای اندازه گذاری خارجی و داخلی میباشند به علاوه آکس بندی و ستون گذاری هم در آن ها مشخص شده است. عناصر مختلف این پروژه که شامل مبلمان، دیوار های داخلی، دیوار های خارجی، در و پنجره هاو پله در لایه بندی های مشخص قرار دارند، همچنین در برش و نما، در و پنجره ها، پله و سقف و دیوار های برش خورده هم لایه بندی شده اند.

جزئیات پلان آپارتمان چهار طبقه اتوکد

به بررسی طراحی و نکات ملاحظه شده این پروژه میپردازیم:

در پلان پارکینگ برای دو واحد پارکینگ تامین شده و در نیم طبقه زیرزمین قرار دارد و با کد ارتفاعی کف تمام شده این طبقه نشان میدهد. در پلان ستون گذاری چیدمان ستون ها منظم و در دو راستای افقی و عمودی قرارداده شده اند و از وجود دهانه های بزرگ حتی الامکان جلوگیری شده.

در باکس پله تیر نیم طبقه راه پله مدل سازی شده است. دسترسی به طبقات از طریق یک راه پله دو طرفه امکان پذیر میباشد. در پلان تیپ طبقات، هر طبقه دارای یک اتاق خواب میباشد. فیلتر و مبحث محرمیت فضاهای خصوصی بدرستی رعایت شده است که اتاق خواب مستر میباشد. در مجموع این پروژه، پروژه ای کامل و ساده ای از نقشه های معماری میباشد.

همچنین اگر در مورد این مطلب سوالی داشتید در انتهای صفحه در قسمت نظرات بپرسید

ابعاد نقشه طبقه حدود 5 * 13 متر و مساحت کل طبقات حدود 65 متر مربع است.

دانلود پلان آپارتمان 4 طبقه تک خواب اتوکد

5/5 - (4 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *