اتوکد AutoCADپلان مسکونیپلان و پروژه اتوکد

پلان خانه مسکونی 5 طبقه 3 واحده اتوکد

نقشه های مسکونی 3 واحد 5 طبقه dwg

در این پروژه نقشه های طبقه بندی شده یک ساختمان مسکونی 5 طبقه ارائه شده است. این پلان اتوکد شامل ، چشم انداز ، نقشه های طبقات ، نقشه سقف ، مبلمان ، طرح ستون و … است.

فایل نقشه های فاز 1 و فاز 2 پروژه مسکونی 5 طبقه هر طبقه سه واحد، جمعاً پانزده واحد در این پروژه قرار دارد. خروجی پیش فرض این فایل با پسوند dwg می باشد.

فایل این پروژه شامل پلان پارکینگ، پلان همکف، پلان تیپ طبقات، پلان مبلمان، نمای شمالی، نمای جنوبی با کد ارتفاعی و خط اندازه و طراحی نما، یک برش طولی و یک برش عرضی همراه با کد ارتفاعی و اندازه گذاری های ضخامت سقف و ارتفاع کف تا سقف، سایت پلان ، پلان بام، پلان فندانسیون ، پلان تیر ریزی و پرسپکتیو حجم میباشد. پلان ها همه دارای اندازه گذاری خارجی و داخلی میباشند به علاوه آکس بندی و ستون گذاری هم در آن ها مشخص شده است. عناصر مختلف این پروژه که شامل مبلمان، دیوار های داخلی، دیوار های خارجی، در و پنجره هاو پله در لایه بندی های مشخص قرار دارند، همچنین در برش و نما، در و پنجره ها، پله و سقف و دیوار های برش خورده هم لایه بندی شده اند.

جزئیات پلان آپارتمان 5 طبقه 3 واحده

به بررسی طراحی و نکات ملاحظه شده این پروژه میپردازیم:

در پلان پارکینگ برای چهار واحد پارکینگ تامین شده و در طبقه همکف قرار دارد و با کد ارتفاعی کف تمام شده این طبقه نشان میدهد. در پلان ستون گذاری چیدمان ستون ها منظم و در دو راستای افقی و عمودی قرارداده شده اند و از وجود دهانه های بزرگ حتی الامکان جلوگیری شده. در باکس پله تیر نیم طبقه راه پله مدل سازی شده است. دسترسی به طبقات از طریق اسانسور و یک راه پله دو طرفه امکان پذیر میباشد. در پلان تیپ طبقات، هر واحد دارای دو اتاق خواب میباشد. فیلتر و مبحث محرمیت فضاهای خصوصی بدرستی رعایت شده است. در مجموع این پروژه، پروژه ای کامل از نقشه های معماری و نقشه های عمرانی میباشد.

ابعاد تخمینی: 15 * 16

همچنین اگر در مورد این مطلب سوالی داشتید در انتهای صفحه در قسمت نظرات بپرسید

قالب: DWG

دانلود پلان مسکونی 5 طبقه 3 واحده اتوکد

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *