اتوکد AutoCADپلان مسکونیپلان و پروژه اتوکد

پلان آپارتمان پنج طبقه یک واحده با اتوکد

پلان کامل آپارتمان مسکونی 5 طبقه 1 واحده را آماده کردیم. با نرم افزار اتوکد میتوانید فایل DWG این پلان را به طور کامل ویرایش کنید. نقشه های معماری یک ساختمان 5 طبقه با جزئیات کامل ارائه شده است.

مساحت تخمینی 60 متر مربع میباشد. فایل نقشه های فاز 1 پروژه مسکونی 5 طبقه هر طبقه یک واحد، جمعاً پنج واحد در این پروژه قرار دارد. خروجی پیش فرض این فایل با پسوند dwg می باشد.

فایل این پروژه شامل پلان پارکینگ، پلان همکف، پلان تیپ طبقات، پلان مبلمان، نمای شمالی، نمای جنوبی با کد ارتفاعی و خط اندازه، دو برش طولی همراه با کد ارتفاعی و اندازه گذاری های ضخامت سقف و ارتفاع کف تا سقف، سایت پلان و پلان بام میباشد. پلان ها همه دارای اندازه گذاری خارجی و داخلی میباشند به علاوه آکس بندی و ستون گذاری هم در آن ها مشخص شده است. عناصر مختلف این پروژه که شامل مبلمان، دیوار های داخلی، دیوار های خارجی، در و پنجره هاو پله در لایه بندی های مشخص قرار دارند، همچنین در برش و نما، در و پنجره ها، پله و سقف و دیوار های برش خورده هم لایه بندی شده اند.

جزئیات پلان آپارتمان 5 طبقه 1 واحده

در پلان پارکینگ برای دو واحد پارکینگ تامین شده و رمپ قرار داده شده که دسترسی به نیم طبقه پایین پارکینگ داشته باشد و با کد ارتفاعی کف تمام شده این نیم طبقه نشان میدهد. در پلان ستون گذاری چیدمان ستون ها منظم و در دو راستای افقی و عمودی قرارداده شده اند و از وجود دهانه های بزرگ حتی الامکان جلوگیری شده. در باکس پله تیر نیم طبقه راه پله مدل سازی شده است.

در پلان تیپ طبقات یک پاسیو تعبیه شده برای نورپردازی بهتر و طبیعی فضاها در روز درنظر گرفته شده و همچنین از لحاظ بصری دید به فضای سبز خواهیم داشت که تاثیر مثبت بر انرژی فضا میگذارد. فیلتر و مبحث محرمیت فضاهای خصوصی بدرستی رعایت شده است. در مجموع این پروژه از لحاظ معماری میتواند جوابگو برای پروژه های دانشجویی یا حتی کار های اجرایی باشد.

پلان آپارتمان 5 طبقه در اتوکد شامل تمامی موارد زیر است:

  • طرح سایت
  • نقشه زیرزمین
  • طرح طبقه همکف
  • نقشه های معمول
  • نقشه سقف
  • بخش A-A & B-B
  • ارتفاعات شمال و جنوب
  • ابعاد

قالب: DWG

همچنین اگر در مورد این مطلب سوالی داشتید در انتهای صفحه در قسمت نظرات بپرسید

دانلود فایل پلان آپارتمان 5 طبقه 1 واحده

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *