اتوکد AutoCADپلان مسکونیپلان و پروژه اتوکد

پلان آپارتمان پنج طبقه دو واحده در اتوکد

اقامت آپارتمان ، 5 طبقه ، 2 واحد در هر طبقه (10 * 20 متر)

پلان آماده آپارتمان 5 طبقه 2 واحده را طراحی کردیم. این نقشه معماری کاملا با جزئیات طراحی شده است و شامل نقشه طبقات، نقشه سقف، نقشه مبلمان و … است.

فایل نقشه های معماری پروژه مسکونی 5 طبقه هر طبقه دو واحد ، جمعاً 10 واحد در این پروژه قرار دارد. خروجی پیش فرض این فایل با پسوند dwg می باشد.

فایل این پروژه شامل پلان پارکینگ، پلان طبقه همکف، پلان تیپ طبقات، پلان مبلمان، نمای شمالی، نمای جنوبی با کد ارتفاعی و خط اندازه و طراحی نما، دو برش طولی همراه با کد ارتفاعی و اندازه گذاری های ضخامت سقف و ارتفاع کف تا سقف، سایت پلان ، پلان بام میباشد. پلان ها همه دارای اندازه گذاری خارجی و داخلی میباشند به علاوه آکس بندی و ستون گذاری هم در آن ها مشخص شده است. عناصر مختلف این پروژه که شامل مبلمان، دیوار های داخلی، دیوار های خارجی، در و پنجره هاو پله در لایه بندی های مشخص قرار دارند، همچنین در برش و نما، در و پنجره ها، پله و سقف و دیوار های برش خورده هم لایه بندی شده اند.

جزئیات پلان آپارتمان 5 طبقه 2 واحده

به بررسی طراحی و نکات ملاحظه شده این پروژه میپردازیم:

در پلان پارکینگ برای چهار واحد پارکینگ تامین شده و در نیم طبقه زیرزمین قرار دارد و با کد ارتفاعی کف تمام شده این طبقه نشان میدهد. در پارکینگ برای ده واحد انباری تامین شده است. در پلان ستون گذاری چیدمان ستون ها منظم و در دو راستای افقی و عمودی قرارداده شده اند و از وجود دهانه های بزرگ حتی الامکان جلوگیری شده. در باکس پله تیر نیم طبقه راه پله مدل سازی شده است.

دسترسی به طبقات از طریق اسانسور و یک راه پله دو طرفه امکان پذیر میباشد. در پلان تیپ طبقات، هر واحد دارای دو اتاق خواب میباشد. فیلتر و مبحث محرمیت فضاهای خصوصی بدرستی رعایت شده است که یکی از آنها اتاق خواب مستر میباشد. یک پاسیو بزرگ تعبیه شده جهت نورپردازی بهتر و طبیعی فضاها در روز درنظر گرفته شده و همچنین از لحاظ بصری دید به فضای سبز خواهیم داشت که تاثیر مثبت بر انرژی فضا میگذارد.

همچنین اگر در مورد این مطلب سوالی داشتید در انتهای صفحه در قسمت نظرات بپرسید

ابعاد عبارتند از: 10 * 20 متر

نقشه شامل 2 واحد در هر طبقه است.

فرمت: DWG

دانلود پلان آپارتمان پنج طبقه دو واحده اتوکد

5/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *