اتوکد AutoCADپلان مسکونیپلان و پروژه اتوکد

پلان هتل 7 طبقه 2 واحده دایره ای اتوکد (نقشه هتل گرد)

نقشه های خانه 7 طبقه ، ارتفاعات ، بخش

نقشه ساختمان مسکونی 7 طبقه در زمینی با سطح 245 متر مربع طراحی شده است. فرم این ساختمان مسکونی 7 طبقه به صورت دایره ای است. این نقشه 7 طبقه خانه مدور ، دارای 2 واحد مستقل در هر طبقه است.

فایل نقشه های فاز 1 پروژه مسکونی تجاری هتل با مساحت 245 متر، هفت طبقه که در هر طبقه تعداد واحد های متغیر وجود دارد. خروجی پیش فرض این فایل با پسوند dwg می باشد.

فایل این پروژه شامل پلان لابی هتل، پلان طبقه اول، پلان طبقه دوم سوم چهارم، پلان طبقه پنجم، پلان طبقه هفتم، پلان مبلمان، شش نما از زوایای مختلف که در شیت مشخص شده با کد ارتفاعی و خط اندازه، یک برش طولی همراه با کد ارتفاعی و اندازه گذاری های ضخامت سقف و ارتفاع کف تا سقف، پلان بام میباشد. پلان ها همه دارای اندازه گذاری خارجی و داخلی میباشند به علاوه آکس بندی و ستون گذاری هم در آن ها مشخص شده است. عناصر مختلف این پروژه که شامل مبلمان، دیوار های داخلی، دیوار های خارجی، در و پنجره هاو پله در لایه بندی های مشخص قرار دارند، همچنین در برش و نما، در و پنجره ها، پله و سقف و دیوار های برش خورده هم لایه بندی شده اند.

جزئیات پلان هتل 7 طبقه 2 واحده اتوکد

به بررسی طراحی و نکات ملاحظه شده این پروژه میپردازیم:

به منظور جذب توریست و القای حس دعوت کنندگی به مخاطب، حجم این پروژه از یک الگو منعطف استوانه ای پیروی شده است و شکل پلان ها دایره میباشد و طراحی پلان ها بصورت دورانی شکل گرفته است. دسترسی به طبقات بوسیله راه پله دو طرفه و آسانسور امکان پذیر میباشد. در طبقه اول دو واحد سوئیت که هر واحد دارای دو اتاق خواب میباشد. در پلان تیپ طبقات 2، 3، 4 دو سوئیت دو خوابه طراحی شده و در یک فضای مجزا یک آشپز خانه خطی و یک نشیمن طراحی‌شده است. پلان طبقه پنجم هم بصورت دو واحد سوئیت دو خوابه و یک آشپزخانه و نشیمن مجزا قرار گرفته است. پلان طبقه هفتم، اتاق کنترل میباشد که تجهیزات دوربین ، کنترل خدمه هتل و… شامل میشود.

یکی از این واحدها کمی بزرگتر است و دارای 3 اتاق خواب ، حمام ، آشپزخانه و اتاق نشیمن است. واحد دوم نیز دارای 2 اتاق خواب ، حمام ، آشپزخانه و اتاق نشیمن است.

همچنین اگر در مورد این مطلب سوالی داشتید در انتهای صفحه در قسمت نظرات بپرسید

فرمت : DWG

دانلود پلان هتل 7 طبقه دو واحده اتوکد

5/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *