اتوکد AutoCADپلان مسکونیپلان و پروژه اتوکد

پلان خانه 3 طبقه مسکونی اتوکد با نقشه کامل

نقشه 3 طبقه مسکونی ، 15 * 14 متر (210 متر مربع)

در این پروژه اتوکد تمام جزئیات برای طراحی یک آپارتمان مسکونی سه طبقه

این پلان مسکونی اتوکد شامل موارد زیر است: نقشه های طبقه ها ، بخش A-A ، ارتفاع شمال ، ارتفاع جنوب ، ارتفاع غرب ، نقشه سایت ، مبلمان ، طرح قاب بندی معمولی

فایل نقشه های فاز 1 پروژه مسکونی با مساحت 210 متر مربع، 3 طبقه هر طبقه 2 واحد، جمعاً 6 واحد در این پروژه قرار دارد. خروجی پیش فرض این فایل با پسوند dwg می باشد.

فایل این پروژه شامل پلان پارکینگ، پلان همکف، پلان تیپ طبقات، پلان مبلمان، نمای جنوبی نمای شمالی نمای غربی با کد ارتفاعی و خط اندازه و طراحی نما، یک برش طولی همراه با کد ارتفاعی و اندازه گذاری های ضخامت سقف و ارتفاع کف تا سقف، پلان تیر ریزی میباشد. پلان ها همه دارای اندازه گذاری خارجی و داخلی میباشند به علاوه آکس بندی و ستون گذاری هم در آن ها مشخص شده است. عناصر مختلف این پروژه که شامل مبلمان، دیوار های داخلی، دیوار های خارجی، در و پنجره هاو پله در لایه بندی های مشخص قرار دارند، همچنین در برش و نما، در و پنجره ها، پله و سقف و دیوار های برش خورده هم لایه بندی شده اند.

جزئیات پلان خانه 3 طبقه مسکونی

به بررسی طراحی و نکات ملاحظه شده این پروژه میپردازیم:

پارکینگ در نیم طبقه زیر زمین قرار داده شده و شش واحد پارکینگ را تامین میکند و با کد ارتفاعی کف تمام شده این دو طبقه نشان داده شده است. طبقه پارکینگ زیرزمین از طریق یک راه پله دوطرفه قابل دسترسی است. در پلان ستون گذاری چیدمان ستون ها منظم و در دو راستای افقی و عمودی قرارداده شده اند و از وجود دهانه های بزرگ حتی الامکان جلوگیری شده. در باکس پله تیر نیم طبقه راه پله مدل سازی شده است.

همچنین اگر در مورد این مطلب سوالی داشتید در انتهای صفحه در قسمت نظرات بپرسید

هر واحد دارای یک خواب مستر و یک اتاق خواب میباشد و یک سرویس بهداشتی مرکزی برای همه اعضای خانواده در نظرگرفته شده است. فیلتر و مبحث محرمیت فضاهای خصوصی بدرستی رعایت شده است. در مجموع این پروژه از لحاظ معماری میتواند جوابگو برای پروژه های دانشجویی می باشد.

ابعاد برآورد شده: نقشه های کف 15 * 14 متر

فضاها عبارتند از:

  • ورود
  • دستشویی
  • روتختی
  • محل زندگی
  • اتاق خواب
  • اتاق خواب اصلی
  • بلند کردن
  • باز کن
  • توقفگاه خودرو

فرمت: DWG

دانلود پلان آپارتمان 3 طبقه مسکونی اتوکد

4.2/5 - (4 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *