اتوکد AutoCADپلان مسکونیپلان و پروژه اتوکد

پلان آپارتمان 4 طبقه 2 واحده اتوکد با مشخصات کامل

نقشه آپارتمان 4 سطح ، جزئیات ساخت و ساز در اتوکد ، 180 متر مربع

پلان خانه چهار طبقه دو واحده را آماده کردیم. در این پلان سعی شده است تمامی جزئیات مورد نیاز برای طراحی آپارتمان 4 طبقه 2 واحده آورده شود. همچنین جزئیات تیر ها، پله ها، اسکلت و … قرار داده شده است.

فایل نقشه های معماری و نقشه های سازه پروژه مسکونی 4 طبقه هر طبقه 2 واحد، جمعاً 8 واحد در این پروژه قرار دارد. خروجی پیش فرض این فایل با پسوند dwg می باشد.

فایل این پروژه شامل پلان پارکینگ، پلان همکف، پلان تیپ طبقات، پلان مبلمان، نمای جنوبی نمای شمالی با کد ارتفاعی و خط اندازه و طراحی نما، دو برش طولی همراه با کد ارتفاعی و اندازه گذاری های ضخامت سقف و ارتفاع کف تا سقف، سایت پلان ، پلان بام، پلان همکف، پلان فندانسیون ، نما و پلان ستون گذاری همراه با جزئیات ستون، پلان آکس بندی، پلان تیر ریزی، بزرگ نمایی دیتیل بادبند، بزرگ نمایی جزئیات ستون های وسط کنار و گوشه، بزرگنمایی جزئیات تزریق آرماتور در فندانسیون، بزرگ نمایی جزئیات اتصال بادبند ها، جزئیات اتصال تیر به ستون، بزرگنمایی جزئیات اتصال تیر به تیر، بزرگنمایی جزئیات سقف و مقاطع تیر ها و ستون های به کار رفته در پروژه میباشد. پلان ها همه دارای اندازه گذاری خارجی و داخلی میباشند به علاوه آکس بندی و ستون گذاری هم در آن ها مشخص شده است. عناصر مختلف این پروژه که شامل مبلمان، دیوار های داخلی، دیوار های خارجی، در و پنجره ها و پله در لایه بندی های مشخص قرار دارند، همچنین در برش و نما، در و پنجره ها، پله و سقف و دیوار های برش خورده هم لایه بندی شده اند.

جزئیات پلان آپارتمان چهار طبقه دو واحده اتوکد

به بررسی طراحی و نکات ملاحظه شده این پروژه میپردازیم:

در پلان پارکینگ برای واحد ها پارکینگ تامین شده و در نیم طبقه زیرزمین قرار دارد و با کد ارتفاعی کف تمام شده این طبقه نشان میدهد. در پلان ستون گذاری چیدمان ستون ها منظم و در دو راستای افقی و عمودی قرارداده شده اند و از وجود دهانه های بزرگ حتی الامکان جلوگیری شده. در باکس پله تیر نیم طبقه راه پله مدل سازی شده است. دسترسی به طبقات از طریق یک راه پله دو طرفه امکان پذیر میباشد. در پلان تیپ طبقات، هر واحد دارای یک اتاق خواب میباشد. فیلتر و مبحث محرمیت فضاهای خصوصی بدرستی رعایت شده است. یک پاسیو بزرگ تعبیه شده جهت نورپردازی بهتر و طبیعی فضاها در روز درنظر گرفته شده و همچنین از لحاظ بصری دید به فضای سبز خواهیم داشت که تاثیر مثبت بر انرژی فضا میگذارد.

ابعاد تخمینی: 13 * 14 متر – 180 مترمربع

همچنین اگر در مورد این مطلب سوالی داشتید در انتهای صفحه در قسمت نظرات بپرسید

فرمت: DWG

دانلود پلان 4 طبقه 2 واحده اتوکد

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *