اتوکد AutoCADپلان مسکونیپلان و پروژه اتوکد

پلان خانه 2 طبقه در اتوکد (نقشه شیک و با جزئیات)

خانه 2 طبقه در اتوکد (15 * 17 متر) 250 متر مربع

در این پروژه اتوکد یک نقشه کامل با فرمت dwg از خانه 2 طبقه ارائه شده است. تمامی جزئیات لازم برای طراحی یک خانه دو طبقه لحاظ شده است.

فایل نقشه های فاز 1 پروژه مسکونی با مساحت 455 متر، دوبلکس یک طبقه (طبقه همکف و طبقه +1) طراحی شده است. خروجی پیش فرض این فایل با پسوند dwg می باشد.

فایل این پروژه شامل دیاگرام طراحی فضاها، پلان پارکینگ، پلان طبقه اول، پلان طبقه دوم، پلان مبلمان، نمای شمالی، نمای جنوبی و نمای غربی با کد ارتفاعی و خط اندازه، یک برش طولی و یک برش عرضی همراه با کد ارتفاعی و اندازه گذاری های ضخامت سقف و ارتفاع کف تا سقف، سایت پلان، پلان بام میباشد. پلان ها همه دارای اندازه گذاری خارجی و داخلی میباشند به علاوه آکس بندی و ستون گذاری هم در آن ها مشخص شده است. عناصر مختلف این پروژه که شامل مبلمان، دیوار های داخلی، دیوار های خارجی، در و پنجره هاو پله در لایه بندی های مشخص قرار دارند، همچنین در برش و نما، در و پنجره ها، پله و سقف و دیوار های برش خورده هم لایه بندی شده اند.

بررسی پلان خانه دوبلکس با اتوکد

به بررسی طراحی و نکات ملاحظه شده این پروژه میپردازیم:

در حیاط ساختما برای دو خوردرو پارکینگ تامین شده است . در پلان ستون گذاری چیدمان ستون ها منظم و در دو راستای افقی و عمودی قرارداده شده اند و از وجود دهانه های بزرگ حتی الامکان جلوگیری شده. در باکس پله تیر نیم طبقه راه پله مدل سازی شده است.

در پلان همکف، یک اتاق مهمان مستر یک آشپزخانه مرکزی یک پذیرایی بزرگ مجزا شده و یک نشیمن نسبتا بزرگ تعبیه شده است و یک فضا مجزا ناهار خوری در نظر گرفته شده است. در پلان طبقه اول عرصه کاملا خصوصی و مستقلی ساخته شده به این صورت که یک مینی بار یا آشپزخانه، نشیمن خصوصی برای افراد خانواده در نظر گرفته شده است. 4 اتاق خواب در این طبقه قرار داده شده و یکی از اتاق ها مستر میباشد.

همچنین اگر در مورد این مطلب سوالی داشتید در انتهای صفحه در قسمت نظرات بپرسید

این پروژه شامل:نقشه های طبقه ، مقاطع ، ارتفاع ، نقشه سایت ، مبلمان ، نقشه سقف ، بعد

ابعاد برآورد شده: نقشه های کف 15 * 17 متر + حیاط 10 * 17 متر

فضاهای همکف: ورود به هتل ، اتاق پذیرایی ، اتاق پذیرایی ، اتاق ناهار خوری ، اتاق خانوادگی ، آشپزخانه ، صبح زود ، حیاط ، اتاق مطالعه ، اتاق Gust ، W.C

فضاهای طبقه اول: سالن ، آشپزخانه ، اتاق تختخواب ، اتاق خواب مستر ، راهپیمایی در کمد ، صبح زود ، حمام ، پله ، تراس

قالب: DWG

دانلود پلان خانه دو طبقه شیک اتوکد

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *