اتوکد AutoCADپلان مسکونیپلان و پروژه اتوکد

پلان خانه 6 طبقه 3 واحده اتوکد با تمام جزئیات

نقشه آپارتمان 6 طبقه در اتوکد

در این پروژه ، ما نقشه های طبقات خانه های یک آپارتمان 6 طبقه 3 واحده را ارائه داده ایم.

ابعاد برآورد شده: 10 * 24 متر

فایل نقشه های معماری پروژه مسکونی 6 طبقه هر طبقه 3 واحد، جمعاً 18 واحد در این پروژه قرار دارد. خروجی پیش فرض این فایل با پسوند dwg می باشد.

فایل این پروژه شامل پلان پارکینگ، پلان همکف، پلان تیپ طبقات، پلان مبلمان به همراه کفسازی، یک برش طولی، پلان بام با ذکر درصد شیب های محاسبه شده میباشد. پلان ها همه دارای اندازه گذاری خارجی و داخلی میباشند به علاوه آکس بندی و ستون گذاری هم در آن ها مشخص شده است. عناصر مختلف این پروژه که شامل مبلمان، دیوار های داخلی، دیوار های خارجی، در و پنجره هاو پله در لایه بندی های مشخص قرار دارند، همچنین در برش و نما، در و پنجره ها، پله و سقف و دیوار های برش خورده هم لایه بندی شده اند.

جزئیات پلان خانه 6 طبقه 3 واحده

به بررسی طراحی و نکات ملاحظه شده این پروژه میپردازیم:

در پلان پارکینگ برای 7 واحد پارکینگ تامین شده و در طبقه همکف قرار دارد و با کد ارتفاعی کف تمام شده این طبقه نشان میدهد. در پلان ستون گذاری چیدمان ستون ها منظم و در دو راستای افقی و عمودی قرارداده شده اند و از وجود دهانه های بزرگ حتی الامکان جلوگیری شده. در باکس پله تیر نیم طبقه راه پله مدل سازی شده است.

همچنین اگر در مورد این مطلب سوالی داشتید در انتهای صفحه در قسمت نظرات بپرسید

دسترسی به طبقات از طریق یک راه پله دو طرفه امکان پذیر میباشد. در پلان تیپ طبقات، دو واحد دارای یک اتاق خواب مستر و واحد دیگر دارای دو اتاق خواب با سرویس بهداشتی و حمام مرکزی برای اعضای خانواده میباشد. دو عرصه خصوصی و عمومی به خوبی از هم تفکیک شدند با این وجود دسترسی به هردو فضا به سادگی و بدون فضای پرتی طراحی شده است. فیلتر و مبحث محرمیت فضاهای خصوصی بدرستی رعایت شده است. در مجموع این پروژه، پروژه ای کامل از نقشه های معماری میباشد.

مساحت: 240 مترمربع

مساحت هر فضای معماری در داخل نقشه ها نوشته شده است. این پروژه شامل نقشه های طبقات ، نقشه پارکینگ ، نقشه سقف ، بخش A-A است. این نقشه از طریق نرم افزار اتوکد کاملا قابل ویرایش است.

فرمت : DWG

دانلود پلان آپارتمان 6 طبقه 3 واحده اتوکد

 

4.2/5 - (4 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *