اتوکد AutoCADپلان مسکونیپلان و پروژه اتوکد

پلان ویلا اتوکد 2 طبقه 4 نما (نقشه معماری ویلا شیک)

ویلا در اتوکد ، 2 طبقه ، 4 نما

همانطور که می دانید طراحی ویلا در اتوکد یکی از علاقه های دانشجویان معماری است. این پروژه شامل 2 طبقه و 4 نما است که نقشه های طبقات آن به طور کامل طراحی شده و بسیار زیبا هستند.

فایل نقشه های معماری پروژه مسکونی ویلایی با مساحت 300 متر، دوبلکس یک طبقه (طبقه همکف و طبقه +1) طراحی شده است. خروجی پیش فرض این فایل با پسوند dwg می باشد.

فایل این پروژه شامل پلان پارکینگ، پلان طبقه اول، پلان طبقه همکف، پلان مبلمان، نمای شمالی، نمای جنوبی نمای شرقی نمای غربی با کد ارتفاعی و خط اندازه میباشد. پلان ها همه دارای اندازه گذاری خارجی و داخلی میباشند به علاوه آکس بندی و ستون گذاری هم در آن ها مشخص شده است. عناصر مختلف این پروژه که شامل مبلمان، دیوار های داخلی، دیوار های خارجی، در و پنجره هاو پله در لایه بندی های مشخص قرار دارند.

جزئیات پلان ویلا دو طبقه اتوکد

به بررسی طراحی و نکات ملاحظه شده این پروژه میپردازیم:

در پارکینگ ساختمان برای دو خوردرو پارکینگ تامین شده است . در پلان ستون گذاری چیدمان ستون ها منظم و در دو راستای افقی و عمودی قرارداده شده اند و از وجود دهانه های بزرگ حتی الامکان جلوگیری شده. در باکس پله تیر نیم طبقه راه پله مدل سازی شده است.

در پلان همکف، یک اتاق مهمان مستر یک آشپزخانه مرکزی یک پذیرایی بزرگ مجزا شده و یک نشیمن نسبتا بزرگ تعبیه شده است و یک فضا مجزا ناهار خوری در نظر گرفته شده است. در پلان طبقه اول عرصه کاملا خصوصی درنظر گرفته شده به این صورت یک اتاق خواب در این طبقه قرار داده شده بعلاوه یک حمام و یک دستشویی مرکزی جهت استفاده اعضای خانواده تعبیه شده است. یک تی وی روم مخفی و دنج جهت استفاده اعضای خانواده تعبیه شده. در دو ضلع فضا تراس بزرگی تعبیه شده است که فضای صبحانه خوری نیز در آن در نظر گرفته شده است.

همچنین اگر در مورد این مطلب سوالی داشتید در انتهای صفحه در قسمت نظرات بپرسید

ابعاد برآورد شده عبارتند از: 16 * 19 متر و 300 متر مربع

فرمت: DWG

دانلود پلان ویلا 2 طبقه اتوکد

5/5 - (4 امتیاز)

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *