اتوکد AutoCADپلان مسکونیپلان و پروژه اتوکد

پلان ساختمان آپارتمان 8 طبقه 1 واحده لاکچری

ساختمان 8 طبقه در اتوکد ، پلانهای مسکونی 200 مترمربع

در این پروژه اتوکد نقشه کامل معماری ساختمان 8 طبقه 1 واحده طراحی شده است.

فایل نقشه های معماری پروژه مسکونی با مساحت دویست متر و هفت طبقه که در هر طبقه (به جز طبقه هفتم که یک واحد است.) دو واحد، جمعا سیزده واحد در این پروژه قرار دارد. خروجی پیش فرض این فایل با پسوند dwg می باشد.

فایل این پروژه شامل پلان پارکینگ، پلان طبقه اول، پلان تیپ طبقات دوم، سوم و چهارم ، پلان تیپ طبقات پنجم و ششم، پلان طبقه هفتم، پلان مبلمان، نمای شمالی، نمای جنوبی با کد ارتفاعی و خط اندازه، یک برش طولی همراه با کد ارتفاعی و اندازه گذاری های ضخامت سقف و ارتفاع کف تا سقف و پلان بام میباشد. پلان ها همه دارای اندازه گذاری خارجی و داخلی میباشند به علاوه آکس بندی و ستون گذاری هم در آن ها مشخص شده است. عناصر مختلف این پروژه که شامل مبلمان، دیوار های داخلی، دیوار های خارجی، در و پنجره هاو پله در لایه بندی های مشخص قرار دارند، همچنین در برش و نما، در و پنجره ها، پله و سقف و دیوار های برش خورده هم لایه بندی شده اند.

جزئیات پلان ساختمان 8 طبقه اتوکد

پارکینگ به دو طبقه، طبقه همکف و زیر زمین اختصاص داده شده و ده واحد پارکینگ را تامین میکند و با کد ارتفاعی کف تمام شده این دو طبقه نشان داده شده است. طبقه پارکینگ زیرزمین از طریق یک راه پله دورانی قابل دسترسی است. فیلتر و مبحث محرمیت فضاهای خصوصی بدرستی رعایت شده است. دسترسی به طبقات بوسیله آسانسور و یک راه پله دورانی امکان پذیر است. در پلان طبقه اول یک فضا اداری قرار گرفته که از پارکینگ بوسیله یک راه پله مجزا قابل دسترسی است و به فضای خانه دسترسی ندارد و کاملا تفکیک شده است. در پلان تیپ طبقات دوم سوم چهارم، در هر واحد دو اتاق و یک حمام و سرویس بهداشتی مرکزی جهت استفاده همه اعضای خانواده قرار دارد.

این پروژه شامل: نقشه های طبقات ، مقاطع ، ارتفاعات ، نقشه سایت ، مبلمان و…

ابعاد برآورد شده: 13.3 * 15 متر

همچنین اگر در مورد این مطلب سوالی داشتید در انتهای صفحه در قسمت نظرات بپرسید

قالب: DWG

دانلود پلان آپارتمان 8 طبقه اتوکد

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *