اتوکد AutoCADپلان مسکونیپلان و پروژه اتوکد

پلان خانه 3 طبقه در اتوکد با فرمت DWG

پلان کامل خانه سه طبقه طراحی شده در اتوکد

در این پلان سعی شده است یک نقشه معماری کامل از یک خانه 3 طبقه در اتوکد طراحی شود.  این پروژه شامل نقشه های طبقه ، مبلمان ، مقاطع و ارتفاعات است.

فایل نقشه های معماری پروژه مسکونی با مساحت 300 متر و دو طبقه دوبلکس چهار خواب در این پروژه قرار دارد. خروجی پیش فرض این فایل با پسوند dwg می باشد.

فایل این پروژه شامل پلان فضای سنا و جکوزی، پلان پارکینگ، پلان همکف، پلان طبقه اول ، پلان طبقه دوم، پلان مبلمان، نمای شمالی، نمای جنوبی با کد ارتفاعی و خط اندازه، دو برش طولی همراه با کد ارتفاعی و اندازه گذاری های ضخامت سقف و ارتفاع کف تا سقف و پلان بام میباشد. پلان ها همه دارای اندازه گذاری خارجی و داخلی میباشند به علاوه آکس بندی و ستون گذاری هم در آن ها مشخص شده است. عناصر مختلف این پروژه که شامل مبلمان، دیوار های داخلی، دیوار های خارجی، در و پنجره هاو پله در لایه بندی های مشخص قرار دارند، همچنین در برش و نما، در و پنجره ها، پله و سقف و دیوار های برش خورده هم لایه بندی شده اند.

جزئیات پلان معماری خانه 3 طبقه اتوکد

در پلان پارکینگ، برای دو خودرو پارکینگ تامین شده و پارکینگ در همکف قرار دارد و با کد ارتفاعی کف تمام شده این طبقه نشان داده شده است.

عرصه های خصوصی و عمومی این پروژه در دو طبقه مجزا طراحی شده،طبقه اول عرصه عمومی و طبقه دوم عرصه خصوصی میباشد. در طبقه اول یک نشیمن بزرگ و یک آشپزخانه مجهز به آشپزخانه کثیف و یک پله دورانی جهت دسترسی به طبقه دوم قرار گرفته است.

طبقه دوم یک اتاق مستر و سه اتاق خواب تعبیه شده یک سرویس بهداشتی مرکزی در جهت استفاده همه اعضای خانواده قرار گرفته است. جهت تکمیل امکانات رفاهی در زیر زمین یک استخر بزرگ، سنا و جکوزی قرار گرفته به همراه یک فضا برای دوش، اتاق رختکن، سرویس بهداشتی تعبیه شده است.

ابعاد برآورد شده: 10 * 20 (شامل حیاط 60 متری (10 * 6))

قالب: DWG

دانلود فایل پلان خانه سه طبقه اتوکد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *