اتوکد AutoCADپلان مسکونیپلان و پروژه اتوکد

پلان خانه 3 طبقه در اتوکد با فرمت DWG

پلان کامل خانه سه طبقه طراحی شده در اتوکد

در این پلان سعی شده است یک نقشه معماری کامل از یک خانه 3 طبقه در اتوکد طراحی شود.  این پروژه شامل نقشه های طبقه ، مبلمان ، مقاطع و ارتفاعات است.

فایل نقشه های معماری پروژه مسکونی با مساحت 300 متر و دو طبقه دوبلکس چهار خواب در این پروژه قرار دارد. خروجی پیش فرض این فایل با پسوند dwg می باشد.

فایل این پروژه شامل پلان فضای سنا و جکوزی، پلان پارکینگ، پلان همکف، پلان طبقه اول ، پلان طبقه دوم، پلان مبلمان، نمای شمالی، نمای جنوبی با کد ارتفاعی و خط اندازه، دو برش طولی همراه با کد ارتفاعی و اندازه گذاری های ضخامت سقف و ارتفاع کف تا سقف و پلان بام میباشد. پلان ها همه دارای اندازه گذاری خارجی و داخلی میباشند به علاوه آکس بندی و ستون گذاری هم در آن ها مشخص شده است. عناصر مختلف این پروژه که شامل مبلمان، دیوار های داخلی، دیوار های خارجی، در و پنجره هاو پله در لایه بندی های مشخص قرار دارند، همچنین در برش و نما، در و پنجره ها، پله و سقف و دیوار های برش خورده هم لایه بندی شده اند.

جزئیات پلان معماری خانه 3 طبقه اتوکد

در پلان پارکینگ، برای دو خودرو پارکینگ تامین شده و پارکینگ در همکف قرار دارد و با کد ارتفاعی کف تمام شده این طبقه نشان داده شده است.

عرصه های خصوصی و عمومی این پروژه در دو طبقه مجزا طراحی شده،طبقه اول عرصه عمومی و طبقه دوم عرصه خصوصی میباشد. در طبقه اول یک نشیمن بزرگ و یک آشپزخانه مجهز به آشپزخانه کثیف و یک پله دورانی جهت دسترسی به طبقه دوم قرار گرفته است.

طبقه دوم یک اتاق مستر و سه اتاق خواب تعبیه شده یک سرویس بهداشتی مرکزی در جهت استفاده همه اعضای خانواده قرار گرفته است. جهت تکمیل امکانات رفاهی در زیر زمین یک استخر بزرگ، سنا و جکوزی قرار گرفته به همراه یک فضا برای دوش، اتاق رختکن، سرویس بهداشتی تعبیه شده است.

همچنین اگر در مورد این مطلب سوالی داشتید در انتهای صفحه در قسمت نظرات بپرسید

ابعاد برآورد شده: 10 * 20 (شامل حیاط 60 متری (10 * 6))

قالب: DWG

دانلود فایل پلان خانه سه طبقه اتوکد

4.7/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *